O firmie

Reklama zewnętrzna na bilbordach jest na wyciągnięcie ręki! W kilku prostych krokach stworzysz skuteczną promocję własnej firmy, marki czy produktu.

mapa_onas

Wspieramy projekt zawisnij.pl, który skierowany jest do właścicieli małych i średnich firm, dużych korporacji oraz prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Posiadamy około 400 tablic/bilbordów o rozmiarach 12m² (5,04m x 2,38m) i 18m² (6m x 3m) zlokalizowanych na terenie południowej Polski.

Jako właściciel dużej ilości nośników reklamowych typu OUTDOOR wspomagamy firmy i instytucje w budowaniu wizerunku i marki. Realizujemy kampanie reklamowe i promocyjne. W oparciu o nasze zasoby wielu klientów wykreowało markę, stało się rozpoznawalnymi na rynku, zwiększyło sprzedaż produktów i usług, a przez to znacząco poprawiło finansowe wyniki firmy.

Od 1998 roku zajmujemy się reklamą zewnętrzną na dużych powierzchniach ekspozycyjnych. Pozwala nam to zaproponować Państwu kompleksowe kampanie reklamowe. Nasze billboardy umiejscowione są w centrach dużych miast, przy ruchliwych trasach i w okolicach centrów handlowych. Daje to gwarancję wysokiej skuteczności kampanii na naszych bilbordach. Miasta gdzie może pojawić się reklama to m.in.: Wrocław, Poznań, Łódź, Opole, Kalisz, Górny Śląsk.

Cała infrastruktura, którą stawiamy do Państwa dyspozycji, jest naszą własnością. Pozwala to obniżyć koszty, zwiększyć elastyczność i przyspieszyć czas realizacji kampanii.